SPAK merr në pyetje vajzën në videon erotike me Safet Gjicin

0
227

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me videon seksuale të kryebashkiakut të dorëhequr të Kukësit Safet Gjici. Mësohet se vajza në video është me iniciale A.K, banuese në Durrës. Pas bëries publike të videos, SPAK ka identifikuar të renë dhe më pas e ka marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen. Kjo pasi SPAK ka nisur një hetim ndaj Gjicit. Ndërkohë që akuzat që rëndojnë mbi të nuk janë bërë ende me dije.

Shkruaj nje koment