STUHITË E SHIUT BOSHATISIN PLAZHET/ LARGOHEN PUSHUESIT, TRAFIK I RËNDUAR NË VLORË E SHËNGJIN

0
89

Reshjet e dendura të shiut kanë boshatisur këtë fundjave bregdetin e Vlorës dhe Shëngjinit. Që në orët e mëngjesit vendi ynë u përfshi nga moti me reshje, ndërsa si pasojë, në rrugët e qyteteve bregdetare u krijua kaos në lëvizje. Nga ana tjetër, Policia kufitare ka apeluar që pushuesit të mos dalin në det me mjete lundruese, pasi rrezikohen nga dallgët e larta.

Shkruaj nje koment