Syri i kaltër ,policia e Sarandës prangos 4 persona pë r kultivim kanabisi

0
140

Katër persona,banues në Sarandë janë arrestuar nga policia vendase pasi akuzohen për kultivim kanabisi .Në pranga kanë rënë shtetasit R.B 31 vjec ,L.R 46 vjec ,F.P 30 vjec dhe B.H 30 vjec.Policia e Sarandës ka bër arrestimin e tyre ,pasi nga hetimet e kryera ka rezultuar se këta shtetas në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë kultivuar bimë narkotike kanabis sattiva pranë Bistricës në afërsi të Syrit të Kaltër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here