Tap ne timon perplas nje makine, arrestohet 40 vjecari nga Dropulli

0
50

Specialistet e seksionit te trafikut urban dhe interurban bene arrestimin ne flagrance te shtetasit A.M 40 vjec banues ne fshatin Sopik ne Dropull , pasi ne afersi te fshatit Sofratike duke drejtuar mjetin ne gjendje te dehur ka goditur nje mjet duke shkaktuar deme materiale.

Shkruaj nje koment