TENTATIVA PËR VRASJE ZBULON VILËN ME KANABIS. OPERACIONI NË VLORË DHE SELENICË, NË PRANGA 6 PERSONA

0
140

Një operacion antidrogë është zhvilluar në Vlorë dhe Selenicë, ku janë zbuluar dy banesa private me qindra rrënjë kanabis dhe sasi lëndë narkotike në formë boçeje. Në pranga janë vënë gjashtë persona, mes të cilëve katër punonjës të OSHEE, ndërsa gjithçka është zbuluar pas një tentativë vrasjeve.

Shkruaj nje koment