Tenton të korruptojë policin, vihet në pranga

0
346

Policia Rrugore ka vënë në pranga një person pasi ka tentuar t’i japë policit ryfshfet për të shmangur shkeljen që ka kryer në aksin rrugor Tepelenë-Levan. Marsel Demo 28 vjeç banor i Beratit, po udhëtonte me shpejtësi tej normave të lejuara në këtë aks rrugor. Ai është ndalur nga policia dhe i ka ofruar 1000 lekë efektivit, po ky i fundit e ka vënë në pranga 28-vjeçarin. Materialet do i kalojnë Prokurorisë së Fierit për veprën penale të korrupsionit aktiv të personave që ushtrojnë funksione publike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here