Tepelene/ Kryente riparime ne tarracen e shtepise, bie dhe humb jeten 65 vjecari

0
46

Në lagjen Kala Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet policia

Shkruaj nje koment