Tepelenë/Ushtron dhunë në familje, arrestohet në flagrancë autori.

0
116

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Tepelenë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Ervis R, 29 vjeç, banues në Progonat, Tepelenë.

Në datën 12.04.2018, në banesë ka kërcënuar prindërit e tij, shtetasit Z.R , 73 vjeç dhe H.R, 66 vjeçe.

Materialet në ngarkim të këtij shtetasi i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment