Tromaks dynjane ministri Çuçi: Vaji i Palmës i padëmshëm, mund të pihet

0
124

Nga studioja e Top Talk i gazetarit Dyrnjaja, ka habitur dynjane ministri i Bujqësisë dhe deputeti socialist i Qarkut Gjirokaster Bledi Cuci, kur thotë se vaji i palmës nuk është i dëmshëm dhe se nuk duhet të cilësohet si cianur. Sipas tij, vaji i palmës përdoret në të gjithë Evropën dhe se është gjalpi i lopëve zvicerane që të vdes, se është yndyrë e rëndë. Per me teper ndiqni videon me ”xhevahiret” e Cucit.

Shkruaj nje koment