U gjet në hotel i vdekur, identifikohet doganieri

Një doganier i doganës së Qafë-Botës është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Sarandë.
Sipas informacioneve paraprake, doganieri nuk ka shenja dhune në trup.
Dyshohet që të ketë vdekur për shkaqe natyrale.
63-vjeçari po kërkohej prej tre ditësh.
Ai quhet Janaq Rajdho, lindur në Dervican dhe banues në Fier.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment