U mbyt ne Osum gjendet trupi i pajete i turistit

0
92

Gjendet trupi i pajete i 68-vjecarit Jules Schuurmans,turistit hallondez qe u mbyt ne kanionet e Osumit ne Skrapar mbremjen e 8 Majit.Trupi i pajete u gjet nga polombaret e forcave Renea dhe do te transportohet drej morgut të Institutit te Mjekesise Ligjore ne Tirane.

Shkruaj nje koment