U përplas me ‘Audi-n’, humb jetën drejtuesi i motomjetit në Fier. Shoferi largohet

0
78

Një person humbi jetën pasi u përplas nga një automjet në aksin rrugor Fier-Seman.

Sipas policisë, mjeti tip ‘Audi’ përplasi motomjetin me drejtues një 67 vjeçar, e për pasojë ky i fundit humbi jetën.

Pas aksidentit, shoferi braktisi mjetin dhe u largua.

Shkruaj nje koment