U rrëzua në malin e Munellës, ndërron jetë shoqëruesi i alpinistëve, Ndoc Mulaj

0
51

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme, shoqëruesi i alpinistëve që u rrëzuan në malin  e Munellës, 60-vjeçari Ndoc Mulaj.

Specialisti i turizmit malor u gjet i pajetë pas 5 orësh kërkime. U desh ndërhyrja e policisë dhe zjarrfikëses për të bërë të mundur gjetjen e tij. Kujtojmë Ndoc Mulaj, shoqëronte grupin e alpinistëve të cilët ishin duke xhiruar një reportazh

Shkruaj nje koment