Urimi i deputetit socialist Flamur Golemi për Kurban Bajramin, respekt dhe mirëkuptim me njëri-tjetrin!!

0
140

Deputeti i PS për Qarkun e Gjirokastrës Flamur Golemi, përshëndet besimtarët myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Në një postim në rrjetin social FCB, zoti Golemi ka uruar gjithë besimtarët myslimanë gjirokastritë, në këtë ditë të shënuar.

 

Postimi i plotë i deputetit socialist Flamur Golemi. 

Miq të besimit mysliman, 
Shpreh urimet më të mira për festën e Kurban Bajramit, kësaj dite të shënuar në kalendarin tuaj fetar. Por në të njëjtën kohë Kurban Bajrami është një ngjarje e rëndësishme që rrezaton më shumë se kurrë nevojën tonë të përbashkët për më shumë mirëkuptim dhe respekt me njëri-tjetrin. Gëzuar!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here