Vajza e zv kryeministrit Peleshi, “Trump, të q…. rroptë”

0
581

Reagimet për betimin e Donald Trump në krye të SHBA-së, janë qenë të ndryshme. Shumica e kanë përshëndetur, por kishte edhe nga ata që protestuar kundër tij, që sipas mediave amerikane, ishin të sponsorizuar nga Xhorxh Soros. Por një reagim i veçantë dhe krejt ndryshe ka ardhur nga Aleksia Peleshi, vajza e zv/kryeministrit Niko Peleshi. Me një postim në Snapchat, ajo pasi bën një koment në anglisht, ka komentuar edhe shqip:

Trump tqifsha robt.

Shkruaj nje koment