Vetvrasje në Fushëbardhë, ja cili është personi që i’a shkrehu armën vetes

0
140

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në orët e drekës në fshatin Fushëbardhë në Gjirokastër.

Një 77 vjecar i ka dhënë fund jetës duke u vetvrarë me armën e gjahut. Rrebo Onjeja ka rrëmbyer armën e gjahut të cilën e mbante të fshehur në katin e parë të banesës dhe ka kryer vetvrasjen në po të njëjtin vend.

Sipas grupit hetimor, armën e gjahut 77 vjecari e kishte drejtuar në pjesën e nofullës dhe goditja e vetme ka qenë vdekjeprurëse.

Familjarët e të moshuarit, kanë ngelur të shtangur me veprimin e kryefamiljarit ndërkohë që nuk kanë dhënë asnjë spegim për veprimin e ndërmarrë.

Shkruaj nje koment