VIDEO/Basha lëshon një ditë para protestës, spotin që demaskon Ramën dhe Tahirin

0
153

Një ditë para protestës, kreu i PD Lulzim Basha, ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook një video, me anë të së cilës i fton qytetarët të marrin pjesë masivisht në protestë.

Spoti ka në qendër të tij ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin i cili është nën hetim si i përfshirë në trafikun e drogës me grupin Habilaj.

Pjesë e spotit janë dhe përgjimet audio të realizuar nga pala italiane.

Shkruaj nje koment