VIDEO/Bojkoti i socialistëve, Roland Bejko apel gjirokastritëve, ja kë keni votuar

0
169

Kreu i këshilltarëve demokratë në Këshillin Bashkiak dhe njëkohësisht kryetari i PD Gjirokastër Roland Bejko, ka akuzuar këshilltarët e majtë të cilët zgjodhën rrugën e bojkotit në mbledhjen e sotme të këtij organi legjislativ vendor.

Për zotin Bejko, veprimi i sotëm i këshilltarëve socialist, nuk është asgjë më pak sesa kundër interesave të qytetarëve sidomos shtresës së varfër, ku prêt miratimin e listës së trajtimit me ndihmë financiare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here