VIDEO EKSKLUZIVE/Ja sesi u dhunua gjyqtari i takimit Përmeti-Këlcyra nga lojtarët këlcyriotë

0
160

Pamjet ekskluzive që ka siguruar Juguneës.net rreth dhunës ndaj gjyqtarit të takimit Përmeti-Këlcyra të zhvilluar në Përmet në orët e drekës së sotme, dëshmojnë qartësisht se në fushën e blertë të Përmetit, lojtarët e Këlcyrës kanë qenë agresorët ndaj gjyqtarit të ndeshjes Albi Paco.

Ky i fundit sapo ka akorduar 11 metërshin, është gjendur i rrethuar nga lojtarët e Këlcyrës si dhe nga stafi drejtuesi i skuadrës mike. Në pamje shfaqet gjyqtari Paco teksa rrëzohet dy herë në tokë nga grushtet që përfitoi prej lojtarëve të Këlcyrës.

Pamje të tilla janë të shpeshta në takimet e Kategorisë së Dytë në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here