VIDEO/Estradë pa limit. Kumbaro këndon vënce si e ëma e Zeqos majë thanës

0
156

Kur Mirela Kumbaro këndon labce, nuk ke nevojë të shikosh as Portokallinë.

Humorin LIVE e ke aty ku ministrja që qesh gjithë ditën e ditës, shndërrohet në objekt talljeje dhe humori.

Shtirja e minisitres së kulturës vetëm për të pozuar gjasmë e lirshme dhe “pa mendje”, është një veprim i zakonshëm.

Ministrja Kumbaro, ka qenë sot me stafin e DRKK në Gjirokastër në një darkë “pa mendje” ndërkohë që punonjësit e këtij institucioni viheshin në garë kush e kush të pozonte me ministren e kulturës që qesh sa herë që pozon.

Kumbaro ka provuar të këndojë labce, për t’u mbushur mendjen njerëzve se derivon dhe ajo nga tabani ynë kombëtar përmes Isopolifonisë që mbrohet nga UNESCO.

Kumbaro si gjithmonë surprizon ashtu si pa vetdije, por gjithmonë “pa mendje”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here