VIDEO/Fjala e Mimoza Çomos pas zgjedhjes në krye të Këshillit Bashkiak të Gjirokastrës

0
153

Mimoza Como u zgjodh unanimisht nga votat e 16 keshilltareve te PD dhe LSI ne mbledhjen e sotme te Keshillit Bashkiak.

Menjehere pas votimit, ajo ka pershendetur keshilltaret qe e zgjodhen nderkohe qe ne krahe kishte nenkryetaret e rinj Mirela Mamani e Gramoz Braho.

Mbledhja ka vijuar normalisht me temat e rendit te dites.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here