VIDEO/ Ja sesi ndodhi aksidenti mëngjesin e sotëm në Virua

0
106

Tre persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Gjirokastër-Tepelenë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 tek  kthesa pranë liqenit të Viroit. Makina tip ‘Renault’ me targa AA 129 VI me të cilën po udhëtonin shoferi dhe dy pasagjerët, ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Tre të plagosurit janë dërguar në spitalin e Gjirokastrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Jugunews.net siguron pamjet nga vendi i ngjarjes, të makinës që është aksidentuar.

Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe lagështira në rrugë.

Shkruaj nje koment