VIDEO/Pamje ekskluzive nga Jugunews.net të sherrit në Përmet mes ekipit vendas dhe Këlcyrës

0
57

Jugunews sjell pamje ekskluzive të sherrit mes futbollistëve të Këlcyrës dhe gjyqtarit të takimit të sotëm të zhvilluar në Përmet mes ekipit vendas dhe atij të Këlcyrës.

Takimi u ndërpre në minutën e 82 kur arbitri akordoi një 11 metërsh në favor të ekipit vendas cka ngjalli zemëratë tek lojtarët miq të cilët u sulën dhunshëm ndaj gjyqtarit Albi Paco.

Shkruaj nje koment