VIDEO/Sillet në morg kufoma e Sokol Ramës i zhdukuri prej një jave

Ka mberritur ne oret e mbasdites se sotme ne morgun e Spitalit Rajonal te Gjirokastres, trupi i pajete i Sokol Rames i zhdukur prej nje jave dhe ne kerkim prej familjareve te tij.

Autoambulanca e Spitalit te Permetit, e ka sjelle trupin e pajete te viktimes 32 vjecare per t’iu nenshtruar autopsise nga mjeku ligjor per te nxjerre shkaqet e vdekjes se tij.

Mendohet se Sokol Rama eshte egzekutuar me arme zjarri dhe eshte hedhur ne nje humenere ne zonen e Limarit ne Kelcyre.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment