VIDEO/Tërmet Peçi provokon, nxjerr kokën nga xhipi, qytetarët e përbuzin!

0
172

Pasi përdhosi objektet fetare duke mbajtur aty ligjërime politike, ditën e sotme Tërmet Peçi u vu sërish në qendër të mediave.
Ai është komentuar si një prej “ushtarëve” më besnikë të Ramës duke kujtuar këtu “nderimet” që i bënte duke pikturuar figurën e j në muret e shkollave të Tepelenës.

Ditën e sotme opozita i ka bllokuar rrugën Ramës, teksa ai po hynte ne Permet per te prezantuar kandidaten e tij per kryetare te bashkise. Gjatë këtij momenti kryebashkiaku i Tepelenës kalon aty pranë, nxjerr kokën nga
xhami i makinës dhe ironizon ish-deputetin e PD Tritan Shehu duke e ftuar per te pire kafe dhe drejtuar sikur ta kishte shok. Ky veprim i ulet i Termet Pecit dhe provokativ, u shoqerua me perbuzje nga protestuesit.

Shkruaj nje koment