VIDEO/Goditet me shkelm Edi Rama

0
492

Ja sesi reagon njëri prej shqiptarëve të shumtë, ndaj premtimeve të gënjeshtërta të Edi Ramës për celjen e 300 mijë vendeve të reja të punës. Kjo video, është shndërruar në një hit të vërtetë në rrjetet sociale në internet dhe po bën xhiron e botës. Aty shikohet një qytetar i zhgënjyer shqiptar, i cili në mënyrë demonstrative, thyen ekranin LCD pasi ka dëgjuar kryeministrin Edi Rama teksa premton 300 mijë vende të reja pune. Qytetari nuk ka duruar dot dhe ka sulmuar televizorin njësoj sikur të kshte përballë fizikisht Edi Ramën. Urrejtja ndaj kryeministrit Edi Rama në popull po rritet akoma edhe më shumë në një kohë kur ai ka ulur këmbëkryq varfërinë, humbjen e shpresës për të jetuar në Shqipëri, si dhe eksodin e shqiptarëve drejt perëndimit në përmasa biblike që shkaktoi në 4 vitet e fundit të qeverisjes së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here