VIDEO/Intelektualët e Tepelenës: Vota masive për PD dhe Lulzim Bashën kryeministër

0
733

Intelektualë të Tepelenës, kanë bërë thirrje për ndryshim më 25 qershor.

Edi Rama nuk duhet të jetë më kryeministër dhe për këtë, duhet të dënohet me votën tonë-janë shprehur njëzëri intelektualë tepelenas gjatë një takimi me kandidatët për deputetë të PD në Qarkun e Gjirokastrës Tritan Shehu, Roland Bejko e Qamil Xhelili.

Kryefjala e Edi Ramës është burgu dhe prangat ndërkohë që nuk ka menduar asnjëherë për shtresën e varfër të popullsisë.

Vota për nr 6 për PD, është votë për një shtet me rregulla të qarta, për një shtet normal dhe meritokracinë, janë shprehur intelektualët në Tepelenë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here