VIDEO/Ja sesi detyrohen nxënësit të mbushin takimet e Edi Ramës

0
651

Në shkollën ‘Aleksandër Moisiu’ të qytetit të Kavajës është filmuar një video ku njëra prej nga mësueseve të kësaj shkolle, Elona Bizhdili, njofton nxënësit për mitingun e Kryeministrit.

Video e publikuar nga lapsi.al tregon përdorimin e nxënësve dhe stafit të kësaj shkolle për fushatë. Mësuesja dëgjohet në video t’u thotë nxënësve:

“Nesër në orën 16:30 zhvillohet një aktivitet i kryeministrit Edi Rama me të rinjtë. E gjithë shkolla do të përfaqësohet me mësuesit e vet dhe nxënësit e cdo klase”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here