VIDEO/Kumbaro qesharakja dhe “ironia” e saj në greqisht

0
150

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro shquhet për pamjen e saj komike e sidomos kur pjesën më të madhe të ditës goja e saj qëndron gjithmonë “open”.

Sot teksa ka hyrë në sallën e Institucionit të Prefektit në Gjirokastër së bashku me ministrin tjetër Pandeli Majko për të prezantuar prefektin e ri, zonja Kumbaro, nuk ka harruar të demonstrojë pamjen e saj qesharake në fytyrë.

Teksa ka takuar disa drejtues të institucioneve vendore sic shikohet edhe në video, ministrja Kumbaro, nuk ka harruar edhe të ironizojë në gjuhën greke.

Për më tepër ndiqni videon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here