VIDEO/Mos e beso po deshe, por LGBT sipas gruas së Bledi Cucit janë pjesa më e bukur e shoqërisë shqiptare

0
758

Krahas protestës madhështore të demokratëve shqiptarë dje në kryeqytet, komuniteti LGBT, mori pjesë në paradën e krenarisë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ky komunitet sic dihet gëzon të drejtat e veta me ligj por ndërkohë që kurrësesi nuk mund të etiketohet si pjesa më e bukur e shoqërisë shqiptare.

Këtë “zbulim” në fakt e ka burimin nga gruaja e Bledi Cucit, Dalina Fico e cila me plot pathos i’u drejtua këtij komuniteti mesditën e djeshme.

Nëse LGBT është pjesa më e bukur e shoqërisë shqiptare, Dalina e Sorrosit dhe e Bledit, të na thotë të paktën se ata që nuk janë pjesë e këtij komuniteti mos vallë janë pjesa më e shëmtuar???

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here