VIDEO/Nusja e cadrave të PS: Ilir Meta turpi i vendit

0
745

Shumë janë thënë mes socialistëve dhe LSI-së, por këto fjalë të Olta Xhaçkës disa vite më parë, në një konferencë nga selia e PS, sot tingëllojnë sa qesharake, aq të mjera, dhe si dëshmi e fortë e pështymës që lëpijnë sot deputetët e PS në votimin në parlament.

Deputetja flet në këtë rast për video-skandalin Meta-Prifti, por arkivat janë plot me akuza nga më të rëndat për njeriun që sot zgjidhet president.

Shkruaj nje koment