VIDEO/Rrëfimi i emigrantit, ja sesi i pështymë ministrat socialistë në Athinë gjatë takimit me ne

0
1781

Emigranti 66 vjecar në Athinë, tregon një episod të pazbardhur nga mediat e kontrolluara.

Gjatë një takimi me emigrantët që është zhvilluar në Athinë nga dega e PS dhe ministrat socialistë, këta të fundit janë ndjerë të sikletosur kur u është kërkuar llogari për mos mbajtjen e premtimeve të bëra katër vjet të shkuara.

Sipas 66 vjecarit nga fshati “Asim Zeneli”, emigrantët kanë ndryshuar rrjedhën e këtij takimi të thirrur nga PS duke u shndërruar në arenë debatesh cka detyroi organizatorët dhe ministrat socialistë, t’a braktisnin ende pa u mbaruar.

Këtë rrëfim, 66 vjecari emigrant, e ka bërë prezent gjatë takimit elektoral në fshatin “Asim Zeneli” të kandidatit për deputet të PD në Gjirokastër Roland Bejko

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here