VIDEO/Sherr mes dy gjimnazisteve për një djalë në Gjimnazin e Këlcyrës

0
168

Dy gjimnaziste në Gjimnazin “Sejfulla Malëshova” në Këlcyrë, janë përleshur me njëra-tjetrën në një episod aspak të këndshëm.

Konflikti mes gjimnazistes E.S. 16 vjec dhe F.K. 17 vjec, ka ndodhur në klasën e kësaj të fundit teksa 16 vjecarja, i ka shkuar në klasë dhe në sy të nxënësve të tjerë, e ka ofenduar dhe më pas sulmuar.

Beteja mes dy vajzave ka qenë mjaft e ashpër aq san ë përfundim, të dyja kanë dalë të lënduara.

Dëshmitarë në vendngjarje, pohojnë për Jugunews.net se shkaku i konfliktit, ka qenë një maturant i cili lakmohej nga dy adoleshentet për t’a pasur të dashur.

Mësohet se 16 vjecarja është denoncuar në Postën Policore në Këlcyrë ndërkohë që është marrë në pyejte nga ofirecët e Policisë Gjyqësore në praninë e psikologes së shkollës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here