Vjehrra në Vlorë rreh nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

0
121

Policia ka arrestuar 44-vjeçaren C.B., e cila akuzohet se ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit. Nën hetim është marrë edhe 28-vjeçarja, pasi sipas policisë, edhe ajo ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrës.

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasen C. B., 44 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit, shtetases K. B., 28 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë. Gjithashtu, për këtë rast është proceduar në gjendje të lirë dhe shtetasja K. B., sepse ka ushtruar dhunë ndaj shtetases C. B“, njofton  policia.

Shkruaj nje koment