Vlorë, 60-vjeçarja gjendet e pajetë në banesë

 Një 60-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Burime nga policia bëjnë të ditur se shtetasja M. D., jetonte e vetme dhe vdekja e saj dyshohet të ketë ndodhur për shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.12.2021, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë,  është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja M.D., rreth 60 vjeçe, e cila jetonte e vetme.  Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor nën drejtimin e  Prokurorisë  po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment