Vlore, gjendet i pajete nje turiste ne hotel

0
127

Një turist është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në dhomën e një hoteli në Vlorë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se turisti është rreth 75 vjeç, ndërsa paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes, për të hedhur më shumë dritë mbi rrethanat e vdekjes.

Shkruaj nje koment