Vlorë/ Me maskë dhe armë, grabitet karburanti

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur me dhunë një karburant në qytetin e Vlorës.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në lagjen “Hajro Cakërri”, ndërsa mësohet se autori ka marr paratë e xhiros së pasdites të karburantit.
Policia ka verifikuar të gjitha kamerat dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment