Vlore/ Skafi peson defekt ne det , rrezikon mbytjen

0
129

Policia kufitare e Vlores i vjen ne ndihme nje skafi me pesw persona ne bord ne zonen mbas Karaburunit. Skafi ka leshuar sinjalin SOS pasi nje defekt ne motorr ka sjelle dhe rrezik mbytje te skafit me pesw persona nw bord midis tyre dhe nje femije. Ne vendin e quajtur Skalom te Beget mbas Karaburunit dhe rreth 1 milje larg bregut policia kufitare ka gjetur skafin dhe ne keto momente po e terheq drejt Tri Portit dhe pesw personat ne bord jane mire.

Shkruaj nje koment