Vlorë: Vetëvaret në stan nga depresioni një 45-vjeçar


Në zonën e Portonovës, Zvërnec, në stan bagëtish dyshohet se është vetëvarur me litar për shkak të depresionit shtetasi B.J., rreth 45 vjeç, banues në Vlorë.
Nga kqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari.
Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment