Vrasja me snajper, FNSH dhe RENEA kontrolle intensive në Vlorë

0
47

FNSH dhe RENA po zhvillojnë kontrolle intensive në qytetin e Vlorës, në lidhje me ekzekutimin me snajper të Gëzim Sinomatit.

Kujtojmë që ky i fundit u ekzekutua të dielën që lamë pas,  pasi ky i fundit kishte dalë për të pirë cigare në ballkonin e banesës së tij.

Ditën e sotme raportohet se kontrollet janë zhvilluar në disa zona të Himarës, ndërsa në “lupë” kanë qenë automjetet luksoze.