Vrasja ne Sarande , shkon ne 3 numri i te arrestuarve

0
214

Ka shkuar në 3 numri i të arrestuarve për krimin e rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme Sarandë. Klodian Bakiu 41-vjeç u qëllua disa herë me thikë dhe për pasojë humbi jetën në vend.

Policia njofton se në pranga kanë rënë dy vëllezërit Xhanelo Tarja e Xhoi Tarja të cilët ishin të punësuar tek një hotel në zonën ku ndodhi krimi. Po ashtu në pranga ka rënë edhe Genci Ahmeti, i cili sipas policisë nuk ka treguar se çfarë ka ndodhur duke tentuar që të fshehë ngjarjen kriminale.

Sherri mësohet se ka ndodhur për një vend parkimi mes viktimës dhe njërit prej vëllezërve Tarja të cilët ishin punësuar përkohësisht në Sarandë. Pasi sherri ka përfunduar në përleshje dy vëllezërit kanë qëlluar me thikë 41-vjeçarin Klodian Bakiu, i cili si pasojë  e humbjes së madhe të gjakut ka ndërruar jetë.

Shkruaj nje koment