Vrasja ne Tepelene cfare thoshte viktima ne 2018

Per vrasjen e Cajup Selimit ne Tepelene , policia po vazhdon ende hetimet per te bere te mundur zbardhjen e ngjarjes se rende.
Komshinjte e tij e njohin si nje njeri te mire qe bente shume per njerezit . Te cilet jane frikesuar gjate mbremjes se djeshme kur kane degjuar krismat.
Ne nje material te vitit 2018 kohe kur Selimi ishte sulmuar barbarisht me thika dhe leva ai shprehej se e kishin kercenuar me jete dhe ishte ne rrezik por policia nuk po merrte masa sikurse ai shprehej autoret ishin te mbrojtur nga shteti. Nuk dihet ende nese ky eshte vazhdimi i nje konflikti te vjeter qe mori keto permasa tragjike.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment