Zgjedhjet/ Kandidantit te ‘Thurrjes’ ne Dropull i refuzohet regjistrimi

0
197

Kandidatit te Partise “Thurja” Kosta Garo i eshte refuzuar regjistrimi per zgjedhjet vendore. Komisioni i Kzaz Dropull perbehet nga 4 antare . Kosta Garo njihet si i majte dhe eshte konkurenti kryesor i kanditatures aktuale te PS qe njekohesisht eshte kryetari aktual i bashkise Dropull Dhimiter Toli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here