Zhduket një 33-vjeçar në Fier

0
141

Një 33-vjeçar është raportuar i zhdukur në Fier.

Familjarët kanë denoncuar në polici humbjen e tij. Ata kanë deklaruar se 33-vjeçari është larguar nga shtëpia dy ditë më parë dhe nuk është kthyer.

“Një shtetas është zhdukur pa gjurmë prej 2 ditësh në Fier.

Policia tha se në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi Sh. H., banues në Fier, se në datë  30.06.2023 është larguar nga banesa djali i tij, shtetasi L. H., 33 vjeç dhe nuk është kthyer më.

Punohet për gjetjen e 33-vjeçarit”, njofton policia.

Shkruaj nje koment