Zjarr ne Tepelene

0
281

Qarku Gjirokastër:

Më datë 17.08.2021, ora 19:00, në fshatin Lab Maralloz, njësia adminitrative Lopës, bashkia Tepelenë, ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ferra. Po punohet për izolimin dhe shuarjen e kësaj vatre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here