Zjarri shkrumbon stallën në Vrion digjen dele dha baza ushqimore

Një zjarr ka shkrumbuar një stallë në Vrion, duke djegur 200 kokë dele dhe të gjithë bazën ushqimore.
Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06;15

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment