Zyrtare/ PD kandidon Roland Bejkon për Bashkinë Tiranë

0
90

Kryesia e PD-së në mbledhjen që ka zhvilluar ka vendosur që Roland Bejko të jetë kandidat për Bashkinë Tiranë në zgjedhjet e 14 majit. Në zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, Roland Bejko kandidoi për deputet në qarkun Gjirokastër. Ai ka drejtuar gjithashtu edhe PD-në e këtij qyteti dhe ka një aktivitet të gjatë politik në radhët e të djathtëve.

Shkruaj nje koment